Tanáraink elismerései

2016/17 (131.) tanév tanári elismerései

Az ÉV PEDAGÓGUSA DÍJ-ban  részesült kollégák:

Schiffer Éva

Stelczer Péterné

Varga Borbála

A nevelőtestület tagjainak szavazása nyomán odaítélésre kerülő díjat olyan pedagógus kapja meg, aki hiteles tanárszemélyiség.

Tanítványaink oktatásában és nevelésében végzett munkája lelkiismeretes és példaértékű.

Szakmai szempontból kiválóan felkészült, következetes és kiszámítható. Empatikus, nyitott, elfogadó attitűd jellemzi tanítványaival szemben.

Olyan személyiség, aki formálja a köré szerveződő tanárok és diákok közösségét egyaránt.

Iskolai tevékenységét áthatja a humánum, a kollégákkal, a tanítványokkal bizalomra épülő a kapcsolata.

A fiatal tehetségek felismerésében, a tanulmányi versenyekre való felkészítésben, illetve a motiválásban, korrepetálásban, fejlesztésben kiemelkedő szerepet vállal.

Folyamatosan igyekszik fejleszteni tudását, bővíteni ismereteit.

A Bolyai iránti elkötelezettsége vitathatatlan.

BMSZC Emlékplakett kiemelkedő munkáért

A Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum, hagyományteremtő szándékkal, idén első alkalommal osztotta ki a tanév kiemelkedő munkájáért járó emlékplakettet, melyet ezúttal

Sándor Tamásné Kardos Anna

tanárnő érdemelt ki.

Eredményeihez és elismeréséhez gratulálunk, további sikeres munkát kívánunk!