Tanáraink elismerései

2017/18 (132.) tanév tanári elismerései

A 132. TANÉV PEDAGÓGUSA DÍJA

A nevelőtestület döntése alapján a 2017/18-as (132.) tanévben az ÉV PEDAGÓGUSA DÍJBAN részesült kolléga:

BELLON CSABA

mérnöktanár az Elektronikai szakmai gyakorlat munkaközösség-vezetője

A díj átadása 2018.06.01-i pedagógusnapi ünnepélyen megtörtént.

Pedagógusnap alkalmából 2018. június 5-én a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrumban került sor a kiemelkedő teljesítményt nyújtó pedagógusok elismerésére.

Iskolánk nevelőtestületéből az alábbi kollégák részesültek külön elismerésben:

Kaldenecker Péter  „Az év Junior szakmai tanára 2018”,

Schiffer Éva „Az év pedagógusa 2018” díjban részesült.

Bellon Csaba és Bodor Gyula az  Országos Szakmai Tanulmányi Versenyre történő sikeres felkészítéséért és a Szakmák éjszakája programsorozat szervezéséért részesült elismerésben.

A BMSZC elismeréseit Dr. Molnárné Rénes Éva főigazgató Asszony adta át.

Gratulálunk a kollégák sikeréhez!

2016/17 (131.) tanév tanári elismerései

Az ÉV PEDAGÓGUSA DÍJ-ban  részesült kollégák:

Schiffer Éva

Stelczer Péterné

Varga Borbála

A nevelőtestület tagjainak szavazása nyomán odaítélésre kerülő díjat olyan pedagógus kapja meg, aki hiteles tanárszemélyiség.

Tanítványaink oktatásában és nevelésében végzett munkája lelkiismeretes és példaértékű.

Szakmai szempontból kiválóan felkészült, következetes és kiszámítható. Empatikus, nyitott, elfogadó attitűd jellemzi tanítványaival szemben.

Olyan személyiség, aki formálja a köré szerveződő tanárok és diákok közösségét egyaránt.

Iskolai tevékenységét áthatja a humánum, a kollégákkal, a tanítványokkal bizalomra épülő a kapcsolata.

A fiatal tehetségek felismerésében, a tanulmányi versenyekre való felkészítésben, illetve a motiválásban, korrepetálásban, fejlesztésben kiemelkedő szerepet vállal.

Folyamatosan igyekszik fejleszteni tudását, bővíteni ismereteit.

A Bolyai iránti elkötelezettsége vitathatatlan.

BMSZC Emlékplakett kiemelkedő munkáért

A Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum, hagyományteremtő szándékkal, idén első alkalommal osztotta ki a tanév kiemelkedő munkájáért járó emlékplakettet, melyet ezúttal

Sándor Tamásné Kardos Anna

tanárnő érdemelt ki.

Eredményeihez és elismeréséhez gratulálunk, további sikeres munkát kívánunk!