KRÉTA E-Napló, E-ügyintézés

Kréta E-Napló

diák/gondviselő belépés

Diákok részére

Az elektronikus napló megváltozása miatt minden belépési adatot alaphelyzetbe állítottunk, így a naplóba a következő módon van lehetőség belépésre a honlap E-napló ikonján keresztül:

Felhasználónév: a tanuló oktatási azonosítója
Jelszó: a tanuló születési dátuma ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban (kötőjellel elválasztva)

Tehát például az a tanuló, akinek oktatási azonosítója 1234567890, születési dátuma pedig 2000. 12. 01., a következő adatokkal tud belépni:

Felhasználónév: 1234567890
Jelszó: 2000-12-01

Szülők, Gondviselők részére

A bővített jogosultságot kérésre, a KRÉTA rendszerből tudjuk kiküldeni, az ott megadott e-mail címre.
A kérelmet a bolyai@bolyai-szakkozep.hu címre tudják írni.

Mobil applikáció

Kréta – Android-alkalmazások a Google Playen

Ha problémák adódnak a belépéssel, érdeklődjenek a titkárságon vagy a

bolyai@bolyai-szakkozep.hu email címen.

E-ügyintézés

Intézményünk a 2021/22-es tanévtől kezdődően áttért a KRÉTA E-ügyintéző felület használatára.

Kérjük, hogy valamennyi tanügyi ügyintézéssel kapcsolatos kérés a KRÉTA E-ügyintéző felületen keresztül legyen beküldve.

A KRÉTA-napló üzenetváltási felülete az intézményen belüli felhasználók (a KRÉTA-rendszerben rögzített gondviselő is!)
számára érhető el intézményen belüli kommunikációs csatornaként.

Az alábbiakban néhány tájékoztató a felület kezelésével kapcsolatban:

Tájékoztató a KRÉTA rendszer ​-
 e-Ügyintézés kérelmezői oldaláról​