Kiemelkedő eredményeink

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY  országos döntőjén 4. helyezést értek el.

A HEXAPHIX csapat tagjai: Demjén Klaudia

Galambos Zsolt
Banzragch Uchra

2016/17 (1301) tanév kiemelkedő szakmai tanulmányi verseny, sport eredményei

Schneemaier Ákos 9.a osztályos tanulónk a Győri Műszaki SzC Szabóky Adolf Szakiskolája által kiírt KÖZÖS NEVEZŐ pályázatra benyújtott alkotásával a III. kategória 2. helyezését érte el.

Budai Gábor 14.E osztályos tanuló nyerte az Országos Pattantyús Számítógépes Nyomtatott Áramkör – Tervező Versenyt, melyre 2016. december 9-én került sor a Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnázium és Szakközépiskola szervezésében.

A Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum és a Magyar Elektrotechnikai Egyesület által meghirdetett “Működj!” című pályázaton :

Kasza Dávid 12a. osztályos tanuló robotjával megkapta a fődíjat !
valamint
– „A legjobb szakmai közösség és a legeredményesebb iskola” külön díjban részesültünk!

Mikulás Future Vác – 2016.12.04.
Szigeti Bence 12.c osztályos tanulónk korosztályában 1. helyezést ért el a félmaraton futóversenyen.
Táv: 21km. hivatalos idő: 1 óra 36 perc 29 mp
Gratulálunk!

2015/16 (130.) tanév kiemelkedő szakmai tanulmányi verseny eredménye

Országos Pattantyús Számítógépes Nyomtatott áramkör Tervező Versenyen első helyezést ért el Soós Balázs 14.M osztályos tanulónk. Felkészítő tanár : Tóvizi Jenő

A „Magyarok a Marson” című  – Mérnöki Tudományok Versenyén a Bolyai csapata 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Varga István

bolyai_mars_csapat_2016_eredmeny_1bolyai_mars_csapat_2016_eredmeny_3

2014/15 (129.) tanév kiemelkedő szakmai tanulmányi verseny eredménye

Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Elektronikai technikus döntőjében Nagy Barnabás 14/E osztályos tanulónk ELSŐ  helyezést ért el!

nagy_barnabas

A képen a Szakma Sztár Fesztivál eredményhirdetésén látható Nagy Barnabás OSZTV verseny győztes tanulónk és felkészítő tanára Szomor Vilmos.