Egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó – eljárási rend

Egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó
intézményi eljárási rend 3.0
2020. október 01-től érvényes verzió

A 283/2020. (VI. 17.) Korm. Rendeletben a Kormány “Magyarország egész területére egészségügyi válsághelyzet elrendelésével járványügyi készültséget vezet be”.

Jelen eljárásrend az iskola egészségügyi válsághelyzet idején való működésének szabályozására, az alábbi dokumentumok alapján készült:

Innovációs És Technológiai Minisztérium Felsőoktatásért, Innovációért és Szakképzésért felelős Államtitkárság – Ágazati ajánlás a szakképzés egészségügyi válsághelyzet során történő megszervezéséhez

Emberi Erőforrások Minisztériuma INTÉZKEDÉSI TERV A 2020/2021. TANÉVBEN A KÖZNEVELÉSI INTÉZMÉNYEKBEN A JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉN ALKALMAZANDÓ ELJÁRÁSRENDRŐL

Az iskola – egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó – eljárási rendje elérhető:

BOLYAI intézkedési terv 3.0 ver

Kérjük, az eljárásrendet az iskolába való belépés előtt alaposan tanulmányozzák át, és az abban foglaltakat tartsák be!

Az iskolai oktatás során az orrot és szájat fedő maszk használata a legtöbb esetben kötelező lesz, a tanulóknak saját maguknak kell gondoskodniuk a maszk meglétéről, ennek ellenőrzése érdekében az iskolába való belépéskor kérjük viseljék a maszkot!