Egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó – eljárási rend

Egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó
intézményi eljárási rend

A 283/2020. (VI. 17.) Korm. Rendeletben a Kormány “Magyarország egész területére egészségügyi válsághelyzet elrendelésével járványügyi készültséget vezet be”.

Jelen eljárásrend az iskola egészségügyi válsághelyzet idején való működésének szabályozására, az alábbi dokumentumok alapján készült:

Innovációs És Technológiai Minisztérium Felsőoktatásért, Innovációért és Szakképzésért felelős Államtitkárság – Ágazati ajánlás a szakképzés egészségügyi válsághelyzet során történő megszervezéséhez

Emberi Erőforrások Minisztériuma INTÉZKEDÉSI TERV A 2020/2021. TANÉVBEN A KÖZNEVELÉSI INTÉZMÉNYEKBEN A JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉN ALKALMAZANDÓ ELJÁRÁSRENDRŐL

Az iskola – egészségügyi válsághelyzet esetére vonatkozó – eljárási rendje elérhető:

BOLYAI_intezkedesi_terv_2020_21_1.0ver

Kérjük, az eljárásrendet az iskolába való belépés előtt alaposan tanulmányozzák át, és az abban foglaltakat tartsák be!

Az iskolai oktatás során az orrot és szájat fedő maszk használata a legtöbb esetben kötelező lesz, a tanulóknak saját maguknak kell gondoskodniuk a maszk meglétéről, ennek ellenőrzése érdekében az iskolába való belépéskor kérjük viseljék a maszkot!