Fővárosi Oltási Munkacsoport értesítése a pótlólagos oltási napokról

A 12-18 éves korosztály számára az augusztus és szeptember hónapokban lebonyolított iskolai kampányoltás során második, esetlegesen első oltást nem kapott gyermekek számára 2021. október 18. és 2021. október 19. hétfői és keddi pótnapokon biztosítjuk az elmaradt oltások felvételének lehetőségét.
A pótnapokon a pedagógusok számára is biztosított lesz az oltások felvétele.

Bolyais diákok számára a fogadó oltó Intézmény neve:
Pannónia Német nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Ált. Isk
Bp. 1133 Tutaj u. 7-11.
Oltási dátuma: 2021.10.19
Oltási időpont: 10:30-12:30

Az oltások felvételéhez minden esetben – így a második oltás esetén is – elengedhetetlen, hogy a diáknál legyen az aláírt, kitöltött szülői hozzájáruló nyilatkozat, valamint második oltás esetén az első oltáskor kapott oltási igazolás.
Amennyiben lesz olyan diák, aki a fent megjelölt októberi pótnapok egyikén részesül első oltásban, ezen diákoknak ugyanezen kerületi felosztás szerint a táblázatban szereplő kijelölt intézményben és időpontban lesz lehetőségük a második oltás felvételére az alábbiak szerint:2021. november 15. és 2021. november 16. hétfői és keddi napokon, valamint 2021. december 13. és 2021. december 14. hétfői és keddi napokon.

Fővárosi Oltási Munkacsoport