BÚCSÚZIK A BOLYAI – Virtuális ballagás a Bolyaiban

Kedves Végzős Diákok!

A MOM Művelődési Házban számotokra megrendezett szalagavató ünnepség köszöntőjében hangzott el az alábbi mondat:

„ahogyan a családi körben közösen megélt ünnepeknek összetartó ereje van,

úgy a mi iskolánk számára is kiemelt fontosságú iskolai ünnepeink közös megünneplése.”

Ezt a gondolatot továbbra is valljuk, de a jelen körülmények között sajnos csak egy jelképes ballagási megemlékezésre van lehetőségünk.

Most nincs mód olyan ballagási rendezvényt szervezni, amely alkalmat adna számotokra egy emelkedett hangulatú sétára az iskola

épületében, nincs mód sírós- nevetős – ölelkezős búcsúzásra.

A hagyományos ballagási ünnepség helyett egyelőre egy videó összeállítást készítettünk számotokra, mellyel üzenünk nektek,

GONDOLUNK RÁTOK!

Természetesen, amint a helyzet megengedi, a lehetőségeket és igényeket figyelembe véve pótoljuk az elmaradt búcsúztatót.

Addig is fogadjátok szeretettel a számotokra készített összeállítást, melyet

2020. április 30-án 17.00-kor tudtok megnézni az osztályfőnökötök társaságában.

A Bolyai nevelőtestülete nevében, sok sikert kívánok valamennyi végzős diákunknak!

Király László igazgató