A tantermen kívüli, digitális munkarend rendje

A tanulók tanulmányi előrehaladásával kapcsolatos eljárások

A digitális munkarendben történő oktatás bevezetése, próbája:
2020. 03.18 – 2020.03.27-ig tart,

Iskolánkban a digitális oktatás platformja a

Microsoft Office365 Teams alkalmazás!

1. A kiadott órarend szerint a KRETA rendszerben megadott linken, linkeken köteles részt venni az aktuális, digitális munkarend szerinti foglalkozásokon, az ott megjelölt tananyagot, tananyagtartalmat köteles elsajátítani.
  2. A KRÉTA rendszerben kiadott feladatokat, házi feladatokat köteles elvégezni, azt határidőre eljuttatni az alkalmazott platformon.
  3. A tanulási folyamat nyomon követésére a beszámoltatás módja lehet többek között:
    1. elektronikusan beadandó dolgozat,
    2. elektronikusan benyújtott prezentáció,
    3. videós beszámoló,
    4. online tesztek ,
    5. elektronikusan benyújtott projektfeladat,
    6. online fórumok, ahol lehetőség van a feladatmegoldást orientálni, a tanulók együttműködését elősegíteni minden olyan digitálisan megvalósítható feladat, amely alkalmas arra, hogy megbízható módon mérhetővé tegye a tanulók által elvégzett tevékenységet, elsajátított tudást.

forrás: “BMSZC Eljárásrend: A tantermen kívüli, digitális munkarend szerinti szakképzési alapfeladatellátás rendjére és ellenőrzésére”

FONTOS !

Ha egy tanuló számára nem biztosított a digitális kapcsolódás lehetősége (bármilyen okból) akkor az intézmény kollégiumának számítógéptermében kiscsoportos formában
(max. 5 fő/csoport) van lehetőség az internethez való hozzáféréshez.

2020. 03. 19.                                                                          Király László igazgató