A 132. TANÉV PEDAGÓGUSA DÍJ

A nevelőtestület döntése alapján a 2017/18-as (132.) tanévben az

ÉV PEDAGÓGUSA DÍJ-ban részesült kolléga:

BELLON CSABA

mérnöktanár az elektronikai szakmai gyakorlat munkaközösség-vezetője

AZ ÉV PEDAGÓGUSA DÍJ a nevelőtestület tagjainak szavazása nyomán odaítélésre kerülő díjat olyan pedagógus kapja meg, aki hiteles tanárszemélyiség.

– Tanítványaink oktatásában és nevelésében végzett munkája lelkiismeretes és példaértékű.

– Szakmai szempontból kiválóan felkészült, következetes és kiszámítható. Empatikus, nyitott, elfogadó attitűd jellemzi tanítványaival szemben.

– Olyan személyiség, aki formálja a köré szerveződő tanárok és diákok közösségét egyaránt.

– Iskolai tevékenységét áthatja a humánum, a kollégákkal, a tanítványokkal bizalomra épülő a kapcsolata.

– A fiatal tehetségek felismerésében, a tanulmányi versenyekre való felkészítésben, illetve a motiválásban, korrepetálásban, fejlesztésben kiemelkedő szerepet vállal.

– Folyamatosan igyekszik fejleszteni tudását, bővíteni ismereteit.

– A Bolyai iránti elkötelezettsége vitathatatlan.

A díj átadása 2018.06.01-i pedagógusnapi ünnepélyen megtörtént.

„Bolyai” Iskolai Alapítvány kuratórium